Koncentrat do czyszczenia podłóg lakierowanych

56.1 PLN netto / Szt

69 PLN brutto

Opis produktu

Koncentrat do mycia podłóg od Jawor-Parkiet to pielęgnat, w który warto się wyposażyć, decydując się na naturalne, lakierowane podłogi. Podczas standardowych porządków pozwala on dokładnie wyczyścić parkiet i pomaga utrzymać go w nienagannym stanie. Koncentrat do podłóg od producenta Jawor-Parkiet to produkt profesjonalny - stworzony z myślą o właściwej pielęgnacji drewnianych, naturalnych parkietów. 

Sposób użycia

Widniejący w ofercie koncentrat do podłóg od Jawor-Parkiet nadaje się do bieżącego czyszczenia naturalnych parkietów, wykończonych lakierem i lakierem UV. Przed użyciem koncentrat do mycia podłóg należy rozcieńczyć z letnią wodą w proporcjach 5-1o ml na jeden litr wody.

Zanim koncentrat do podłóg zostanie naniesiony na parkiet drewniany, musi on być starannie odkurzony oraz wyczyszczony. Pielęgnat należy stosować przy pomocy wilgotnego płaskiego mopa z mikrofibry. Przy usuwaniu tłustych plam i silnych zabrudzeń należy używać koncentratu w postaci mniej rozcieńczonej. Lakierowane podłogi drewniane można również czyścić maszynowo, stosując biały pad.

Dla lepszej ochrony podłogi lakierowanej przed zarysowaniem, parkiet należy 1-2 razy w roku zabezpieczyć impregnatem do podłóg lakierowanych z serii Jawor-Parkiet. Podłogę należy czyścić, używając urządzeń wilgotnych, a nie mokrych! 

Dzięki producentowi Jawor-Parkiet renowacja parkietu jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Galeria Wnętrz Obornicka337
ul. Obornicka 337
60-689 Poznań

obornicka.jaworparkiet@gmail.com

881244220

Centrum Handlowe M1
ul. Szwajcarska 14
61-285 Poznań

jaworparkiet.poznan@gmail.com
510244220

Galeria Top Meble
ul Poznańska 140
62-052 Komorniki

jaworparkiet.komorniki@gmail.com
577244220