O nas

STUDIO PODŁÓG WAŁKOWSKI
carpenter
PARKIECIARZE OD POKOLEŃ

Cofnijmy się w czasie do roku 1861 - to właśnie z tego okresu pochodzą pierwsze umowy zawierane przez przodków Piotra Wałkowskiego, dzisiejszego właściciela salonów sprzedaży Jawor-Parkiet w Poznaniu i Komornikach.

Rodzinna tradycja pracy w branży drzewnej pielęgnowana jest przez pokolenia. Od obróbki drewna, przez montaż i renowację podłóg drewnianych, aż po sprzedaż najlepszych podłóg dwuwarstwowych na polskim rynku. Firma w obecnym kształcie działa na regionalnym rynku od 2004 roku. Czy można wyobrazić sobie lepsze doświadczenie i kompetencje?

STUDIO PARKIETU WAŁKOWSKI

Firma Studio Parkietu Wałkowski, będąca właścicielem salonów Jawor-Parkiet w Poznaniu i Komornikach posiada 15-letnie doświadczenie na regionalnym rynku oraz ponad stuletnią tradycję w branży i wiedzę przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Zakup odpowiedniej podłogi to inwestycja na długie lata. Dobrze o tym wiemy, dlatego oprócz sprzedaży oferujemy Państwu również profesjonalne usługi montażowe, a także renowację i konserwację podłóg. Do Państwa dyspozycji są profesjonaliści, od wielu lat działający na rynku podłóg. 

Dzięki temu każde zlecenie zostanie wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i dbałością o każdy detal. Nasi specjaliści odpowiednio zajmą się lakierowaniem, olejowaniem i zabezpieczeniem Państwa podłogi, a także wykonają renowację zniszczonej podłogi, by wyglądała jak nowa.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Galeria Wnętrz Obornicka337
ul. Obornicka 337
60-689 Poznań

obornicka.jaworparkiet@gmail.com

881244220

Centrum Handlowe M1
ul. Szwajcarska 14
61-285 Poznań

jaworparkiet.poznan@gmail.com
510244220

Galeria Top Meble
ul Poznańska 140
62-052 Komorniki

jaworparkiet.komorniki@gmail.com
577244220