O firmie

Studio Parkietu Wałkowski

Firma Studio Parkietu Wałkowski, będąca właścicielem salonu Jawor-Parkiet w Poznaniu posiada 15 letnie doświadczenie na regionalnym rynku oraz ponad stuletnią tradycję w branży i wiedzę przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Studio Podłóg Wałkowski w Poznaniu Podłogi drewniane Wałkowski

Studio Podłóg Wałkowski

Parkieciarze od pokoleń

Cofnijmy się w czasie do roku 1861 - to właśnie z tego okresu pochodzą pierwsze umowy zawierane przez przodków Piotra Wałkowskiego, dzisiejszego właściciela salonu sprzedaży Jawor-Parkiet w Poznaniu.

Rodzinna tradycja pracy w branży drzewnej pielęgnowana jest przez pokolenia. Od obróbki drewna, przez montaż i renowację podłóg drewnianych, aż po sprzedaż najlepszych podłóg dwuwarstwowych na polskim rynku. Firma w obecnym kształcie działa na regionalnym rynku od 2004 roku. Czy można wyobrazić sobie lepsze doświadczenie i kompetencje?

Wykwalifikowani montażyści

Zakup odpowiedniej podłogi to inwestycja na długie lata. Dobrze o tym wiemy, dlatego oprócz sprzedaży oferujemy Państwu również profesjonalne usługi montażowe, a także renowację i konserwację podłóg.
Do Państwa dyspozycji są profesjonaliści, od wielu lat działający na rynku podłóg.

Dzięki temu każde zlecenie zostanie wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i dbałością o każdy detal.
Nasi specjaliści odpowiednio zajmą się lakierowaniem, olejowaniem i zabezpieczeniem Państwa podłogi, a także wykonają renowację zniszczonej podłogi, by wyglądała jak nowa.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i umówimy się na pomiary.
Skontaktuj się z nami
FertigParkiet FertigDeska Color Inspiration Chevron Design Experience Design Experience Maxi Luxury Luxury Maxi RetroCollection Vintage Series
Zamów próbki podłóg Jawor-Parkiet