Kleje i grunty

Chemia do podłóg drewnianych Jawor-Parkiet

Klej i grunty Jawor-Parkiet do podłóg drewnianych to linia specjalistycznych środków do montażu podłogi drewnianej. Ułatwienie w codziennej pracy i gwarancja jakości.

J-P Bond
Elastic 17kg)
Jednoskładnikowy, bezrozpuszczalnikowy, elastyczny klej hybrydowy
do podłóg drewnianych

374 PLN
cena detaliczna brutto

J-P Bond Elastic - Jednoskładnikowy, bezrozpuszczalnikowy, elastyczny klej hybrydowy do podłóg drewnianych

Jest on połączeniem poliuretanu i silanu. Z obu tych technologii zaczerpnięto, co najlepsze. Dzięki zawartości poliuretanu uzyskano wysoką wytrzymałość mechaniczną spoiny oraz zapewniono wiązanie kleju nawet przy większych grubościach. Obecność silanu pozytywnie wpływa na zminimalizowanie efektu naskórkowania kleju w otwartej puszce, pozwala także na usunięcie związanej spoiny z powierzchni lakierowanych.

J-P Bond Elastic posiada elastyczność spoiny sięgającą około 100%, z kolei wytrzymałość na ścianie wynosi ok. 1,7 MPa. Klej jest bardzo łatwy w aplikacji, stawia minimalny opór pod pacą, jednocześnie zapewnia stabilność ścieżki.

J-P Bond Elastic jest produktem ekologicznym: posiada certyfikat EC1 Rplus, nie zawiera Lotnych Związków Organicznych. Nadaje się na ogrzewanie podłogowe, może być użyty do klejenia całopowierzchniowego drewna litego i warstwowego. Po około 8 godzinach, po klejonej posadzce drewnianej można chodzić, po około 12 godzinach można przystąpić do jej cyklinowania.


J-P Grunt
Eko (5L)
Grunt pod kleje poliuretanowe do podłóg drewnianych

89,50 PLN
cena detaliczna brutto

J-P Grunt Eko - Grunt pod kleje poliuretanowe do podłóg drewnianych.

Może być stosowany do podłoży w dobrym stanie, jako impregnat przeciwko pyleniu, wzmocnienie oraz zagruntowanie pod podłogi drewniane klejone na porowate podłoża anhydrytowe oraz na bazie cementu. Jest to grunt gotowy do użycia, bezzapachowy, łatwy i szybki w aplikacji, bezrozpuszczalnikowy. Produkt jest wydajny i szybko wiąże.


J-P Primer Rapid 5L
Grunt poliuretanowy, bezrozpuszczalnikowy, jednoskładnikowy,
wiążący pod wpływem wilgoci

407,50 PLN
cena detaliczna brutto

J-P Primer Rapid - Grunt poliuretanowy, bezrozpuszczalnikowy, jednoskładnikowy, wiążący pod wpływem wilgoci

Doskonale nadaje się do zabezpieczenia nasiąkliwych i nienasiąkliwych podkładów pod posadzki drewniane, scalania i wzmacniania słabych podkładów. Może być używany jako membrana przeciwwilgociowa na podkładach posadzkowych bez ciśnienia hydrostatycznego. Jego właściwości pozwalają stosować go przy ogrzewaniu podłogowym.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i umówimy się na pomiary.
Skontaktuj się z nami
FertigParkiet FertigDeska Color Inspiration Chevron Design Experience Design Experience Maxi Luxury Luxury Maxi RetroCollection Vintage Series
Zamów próbki podłóg Jawor-Parkiet